gifbudka, fotobudka Warszawa tanio

Cudowny lek z dalekiego wschodu

Cudowny lek z dalekiego wschodu

mar 21, 2020

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują alternatywne metody leczenia, wśród których możemy wyróżnić między innymi, aromaterapię, leczenie ziołami, egzotyczne masaże oraz kuracje za pomocą naturalnych olejków i suplementów diety.

 

Pośród wielu różnych specyfików, najpopularniejszy wydaje się być sok z noni (sprawdź: https://pijnoni.pl), czyli owocu morwy indyjskiej. Cudowne właściwości owej rośliny są już znane mieszkańcom południowej Azji od wieków. Dzisiaj już wiemy, że ma działania przeciwzapalne, przeciwbólowe i pomaga regulować mikroflorę bakteryjną układu pokarmowego.

 

Ponadto naukowcy nie wykluczają tego, że te owoce mogą mieć właściwości antynowotworowe. Jednak czy to oznacza, że ostatecznie znaleźliśmy lek na raka? Niestety nie. Noni rzeczywiście wykazuje się działaniami przeciwnowotworowymi, jednak raczej zapobiega niż leczy. Ponadto zawiera wiele składników odżywczych, które korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dlatego warto rozważyć zakup tego specyfiku, szczególnie, że jest on stosunkowo tani i ogólnodostępny w sklepach specjalistycznych na terenie całego naszego kraju.